Skarb z Czarnkowa. Najnowsze ustalenia  - film

Prace prowadzone w ramach projektu ministerialnego, związanego z opracowaniem skarbu monet i srebra siekanego z Czarnkowa, gm. Legnickie Pole, są już na półmetku. Dzięki zaangażowaniu uznanych specjalistów, prof. Borysa Paszkiewicza z Instytutu Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Pani Doroty Malarczyk, znawczyni mennictwa arabskiego, nasza wiedza na jego temat znacznie się powiększyła.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszą wiedzą, prezentując film, bazujący na wiedzy specjalistów i ich ustaleniach.
Specjalne podziękowania chcielibyśmy złożyć dyrekcji i pracownikom Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.