Muzeum zagrało z Miedzianką

Pomimo deszczowej pogody fani Miedzianki nie zawiedli. Tłumnie przybyli na wczorajszy mecz z Górnikiem Łęczna. To samo można powiedzieć o naszym stoisku, które też cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Wszyscy, którzy przyszli na to piłkarskie spotkanie mogli skorzystać z przygotowanych przez nas warsztatów. Uczestnicy wykonywali ozdoby z miedzianego drutu – breloki, bransoletki, wisiorki itp. Zajęcia poprowadziła nasza koleżanka z muzeum, Magdalena Kołacińska. Dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę oraz kreatywnie spędzone popołudnie.

I przypominamy – bilet na aktualny mecz Miedzi i karnet na rundę jesienną Miedzianki uprawnia w każdą niedzielę do bezpłatnego zwiedzania wszystkich muzealnych oddziałów, także w Muzeum Bitwy Legnickiej.

warsztaty-01
Muzeum zagrało z Miedzianką