Otwarcie wystawy "Sztuka Legionów" /fotorelacja/. Wystawa przygotowana z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Otwarcie wystawy "Miedź. Dzieje niezwykłego metalu" 23 października 2018 r.,  godz.17:00 w Muzeum Miedzi w Legnicy /wejście od ul. Św.Jana/.

Otwarcie wystawy SZTUKA LEGIONÓW w piątek 19 października 2018 r. o godz. 17:00. Wystawa przygotowana z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zaproszenie na otwarcie wystawy w Muzeum Bitwy Legnickiej w Legnickim Polu "Ćwierć wieku przed Marco Polo: Benedykt Polak i Giovanni da Pian del Carpine na dworze Chana Mongołów, 1245-1247" - 12 października 2018 r. godz. 17:00

Miło nam poinformować, że Muzeum Miedzi w Legnicy dołączyło do grona miejsc posiadających Znaczki Turystyczne! Ogółem w Polsce jest już ponad 700 lokalizacji, gdzie można nabyć te wyjątkowe pamiątki mające postać drewnianego medalu. Bardzo się cieszymy, że jesteśmy w tak licznym towarzystwie!