Konkurs Fotograficzny - rozstrzygnięcie

W dniach 12.08-13.09.2015 r. Muzeum Miedzi w Legnicy organizowało Konkurs Fotograficzny. Celem konkursu była popularyzacja Legnicy i jej zabytków wśród legniczan oraz turystów.

W ramach konkursu wybrano i nagrodzono najlepsze i najbardziej niecodzienne zdjęcia Legnicy wykonane z tarasu widokowego wieży św. Piotra.

Dnia 23.09.2015 r. Jury konkursu w składzie: Barbara Sulowska, Dariusz Berdys, Konrad Byś dokonało oceny nadesłanych zdjęć, przyznając najlepszym z nich nagrody i wyróżnienia.

I miejsce ex aequo: Piotr Biliński („W miniaturze”) oraz Piotr Krzyżanowski („XXXX”)
III miejsce: Henryk Staszak ("Dawny kościół i klasztor benedyktynek")

Jury przyznało również wyróżnienie, które otrzymuje: Tomasz Kloch („panta rei”)

Laureatom oraz wyróżnionym w konkursie gratulujemy.
Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 10 października (sobota) o godz. 11.00 na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Legnicy.

Jednocześnie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za nadesłane prace.

I miejsce ex aequo: Piotr Biliński („W miniaturze”)

I miejsce ex aequo: Piotr Krzyżanowski („XXXX”)

III miejsce: Henryk Staszak ("Dawny kościół i klasztor benedyktynek")

wyróżnienie -Tomasz Kloch („panta rei”)

Zdjęcia zakwalifikowane do Konkursu Fotograficznego Muzeum Miedzi.