Konkurs fotograficzny „Nieodkryta Legnica”

Muzeum Miedzi w Legnicy ogłasza konkurs fotograficzny. Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników historii miasta, fotografii i spacerów, miejskich odkrywców oraz wszystkich chętnych. Fotografia powinna koncentrować się np. na ciekawej okolicy, obiekcie, placu, dzielnicy, fasadzie, ulicy, lokalu, budynku, szyldzie, detalu lub tajemniczym zakątku.

Wybrane miejsce musi nawiązywać do historii Legnicy. Najciekawsze kadry będą nagrodzone i zaprezentowane w muzeum oraz na stronie internetowej i mediach społecznościowych. Zdjęcia mogą być barwne lub czarno-białe. Ważne, aby spełniały warunki regulaminu.

Warunkiem koniecznym jest podpisanie zgody, którą stanowi załącznik: Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-uczestnika-konkursu i załączyć ją w zgłoszeniu.
Prace i zgody należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Pliki do pobrania:

Regulamin Konkursu Fotograficznego Muzeum Miedzi 2021.odt
KLAUZULA INFORMACYJNA - zgody.docx
Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-uczestnika-konkursu.doc

Konkurs fotograficzny „Nieodkryta Legnica”